Hledáte zkušeného marketingového manažera, který vám pomůže zorientovat se v nepřehledném světě marketingu? Hledáte k sobě člověka, který vám zajistí odborné vedení veškerých marketingových aktivit? Jsme zkušení marketéři s mnohaletou praxí pro nadnárodní společnosti. Nabízíme naše know-how a služby, které garantují komplexní přehled a vysokou kvalitu odbornosti, napříč celým marketingovým spektrem. Jako marketingový manažeři nebudeme „spravovat FB kampaně nebo PPC kampaně“. Naším úkolem bude zajistit vysoký standard marketingového plánování a strategických doporučení. Pomůžeme vám najít správné partnerské agentury nebo specialisty, kteří zajistí exekutivu a správu kampaní. Budeme je odborně vést a zodpovídat za kvalitu jejich odvedené práce. Bude naším úkolem zajistit kontinuitu při jakékoliv dílčí změně v dodavatelích služeb, aby nedošlo ke zbytečnému poškození vašich obchodních výsledků pouze a jenom proto, že nový dodavatel řekne, že předchozí dělal všechno špatně a je potřeba všechno přepracovat. Takto to fungovat nesmí. Vy jste ti, kdo rozhodují, jak mají věci fungovat, my budeme ti, kdo vám odborně pomůže toto zajistit.

Jsme vašimi marketingovými manažery!

V dnešním konkurenčním prostředí závisí úspěch produktů do značné míry na tom, jak inovativní je jejich marketingová strategie a jak efektivní je její implementace. A jak takovou strategii vymyslet? Zkušení marketingoví manažeři zakládají své inovativní plány na tzv. data driven marketingu (marketing založený na statistikách a reálných datech). 

Jen na základě dat a detailních informací je možné vytvořit strategii založenou na jedinečných vlastnostech produktu nebo služby. Marketingové aktivity je nutné zacílit na správné publikum. Díky tomu pak produkty, služby a samotné firmy dosahují vyšší úrovně obchodního úspěchu a rostou.

Tento přístup je při poskytování marketingového poradenství naším cílem. Na základě prvotní analýzy vám připravíme kompletní marketingový plán (ATL marketing, BTL marketing), doporučíme vhodnou marketingovou strategii a poradíme, jak lépe rozložit finance v rámci celkového marketingového mixu (online marketing, offline marketing).

Díky dlouhodobým osobním kontaktům pro vás zajistíme vhodná reklamní média. Reklamní prostor si tak zakoupíte přímo u dodavatele, kterého si sami na základě námi dodané analýzy a doporučení vyberete. Z nákladů na reklamu tím ušetříte agenturní provizi, kterou si běžně agentury účtují za zprostředkování reklamního prostoru. My jsme vašimi zaměstnanci, takže takovouto provizi si nenárokujeme. Platíte pouze za náš čas, stejně jako u klasického zaměstnance.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci

* označená pole jsou povinná